Dokumentu pārbaudes akts

Pārbaude pirms pirkšanas


Nekustamā īpašuma iegāde ir nozīmīgs solis, kam nepieciešama rūpīga pārbaude. Latvijā situācija ar nekustamo īpašumu prasa īpašu uzmanību. Statistika liecina, ka vairāk nekā puse ēku valstī nav nodotas ekspluatācijā. Iemesli tam ir dažādi: no atkāpēm no sākotnējā projekta līdz būvniecībai bez nepieciešamās atļaujas.

Būvniecības dokumentācijas sakārtošana ir sarežģīts un dārgs process. Vidēji šādu darbu izmaksas svārstās no 2000 līdz 7000 eiro. Turklāt šis process var aizņemt vairāk nekā gadu. Jāņem vērā arī tas, ka nelegāli uzbūvētām vai nepabeigtām ēkām tiek piemērots paaugstināts nekustamā īpašuma nodoklis, kas ir 3% no kadastrālās vērtības.

Lai izvairītos no šādām problēmām un finansiāliem zaudējumiem, ieteicams rūpīgi pārbaudīt projekta dokumentāciju pirms nekustamā īpašuma iegādes. Mēs piedāvājam pakalpojumu, kas ietver dokumentu pārbaudi saistībā ar nekustamo īpašumu. Mūsu speciālisti veic detalizētu analīzi un sniedz slēdzienu par ēkas nodošanas ekspluatācijā iespējām.

Šāda pārbaude ļaus Jums būt pārliecinātiem par būvniecības darbu likumību un atbilstību projektam. Mēs palīdzēsim identificēt visus iespējamos riskus un izvairīties no papildu izdevumiem nākotnē. Vēršoties pie mums, Jūs saņemsiet profesionālu atbalstu un ieteikumus, kas palīdzēs pieņemt pareizu lēmumu nekustamā īpašuma iegādes procesā.


Mēs pārbaudīsim dokumentāciju un sagatavosim slēdzienu par iespēju nodot ekspluatācijā


  • Pakalpojuma cena ir 250 EUR par objektu, neieskaitot PVN.

Zvaniet

palīdzēsim savest kārtībā visus jūsu dokumentusPierakstīties uz konsultāciju Uzrakstīt WhatsApp

Kontakti

KontaktiKarte